Inna marka Saola svarta träningsskor vit grå
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Saola svarta träningsskor vit grå
Upptäck unik stil och komfort i Saola Black sportskor! Dessa damskor med snörning kombinerar moderiktiga färger: vitt, svart och grått, vilket skapar en klassisk och modern design som passar in i vårens trender.
Tillverkade av högkvalitativt tyg, ekologiskt läder och ekologisk mocka, ger dessa skor komfort och andningsförmåga, perfekt för dagligt bruk och under träning. Deras låga 3 cm höga klackar och runda tå garanterar komfort i varje steg, vilket gör dem till ett utmärkt val för aktiva kvinnor.
Insidan av skorna är fodrad med tyg, vilket ytterligare ökar bärkomforten. Saola Black-modellen är en kombination av stil och funktionalitet som säkerligen kommer att tilltala varje kvinna. Oavsett om du ska gå en promenad eller träna - dessa skor kommer att fungera i alla situationer!
Vänta inte, låt dig ryckas med av vårens eufori och välj skor som kombinerar mode och komfort! Välj Saola Black och njut av varje ögonblick!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Inna marka
- Näsan: runda
- Lås: snörda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: Vit , svart , grå
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: Sportskor
- Uppvärmning: Nej
- Fetma: G.
- Höjd: låg
- Klack / plattformshöjd: 3
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.