Inna marka Sandaler på stolpen av Sergio Leone W SK139E svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sandaler på Sergio Leone Post i SK139E - svart

Eleganta och universella sandaler på Sergio Leone Post i SK139E är ett idealiskt förslag för sommarutflykter och vardagliga stiliseringar. Det klassiska snittet med bara fingrar och ett stabilt block med en 6,5 cm hög höjd kombinerar med en elegant finish. Den övre delen av ekologiskt mocka läder i djup svart ger skorna subtil elegans, och läderfodret säkerställer komfort hela dagen. Sandaler fästs med ett praktiskt spänne, vilket gör det lättare att passa.

Utmärkande egenskaper:

- Varumärke: Sergio Leone

- Modell: I SK139E

- Stil: Klassiska sandaler på inlägget

- Svart färg

- Övre: Ekologiskt läder Suede (syntetiskt läder)

- foder/insats: naturläder

- Sula: syntetisk

- hälhöjd: 6,5 cm (Klocek Heel)

- Spänne: spänne

- näsa: upptäckt (ingen näsa)

- Förpackning: original tillverkarens kartong

- Vikt med förpackning: Ca. 0,6 kg

Tillämpning: Perfekt för sommardagar kommer de att arbeta både i vardagliga och mer eleganta stiliseringar - för klänningar, kjolar eller lätta byxor.

Vård: Rengör försiktigt med en mjuk borste eller en fuktig trasa; Undvik stark blötläggning. För ekologisk vård av mocka läder, använd preparat för syntetisk hud.

Om du letar efter bekväma och eleganta sandaler för sommarsäsongen är Sergio Leone -modellen i SK139E ett praktiskt och snyggt val.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: Sandaler på stolpen av Sergio Leone W SK139
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 6.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Typ av häl: blockera
  • Lås: spänne

Tack för att du lägger till din kommentar.

|