Inna marka Sandaler på en tjock sula 568-5 Svart

Otillgänglig produkt ;(

Sandaler med tjocka sulor 568-5 i svart är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa eleganta sandaler, gjorda av mjukt eko-läder, säkerställer en perfekt passform till benet, vilket gör dem till en perfekt lösning för långa promenader och vardagsutflykter.

Deras sulhöjd på 4 cm gör denna modell både bekväm och moderiktig. Den platta hälen ger stabilitet, så att du kan spendera många timmar i dem utan att känna dig trött. Sandalerna är dekorerade med subtila strass, vilket ger dem en unik karaktär utan att påverka deras klassiska stil.

Materialen som används i produktionen innehåller också en annan typ av material, vilket gör sandalerna slitstarka och lätta att hålla rena. Tårna på sandalerna är öppna, vilket är perfekt för varma dagar.

568-5 Svarta sandaler är ett förslag för varje kvinna som vill känna sig snygg och bekväm, utan att ge avkall på elegans i vardagsstyling. Om du letar efter skor som kombinerar moderiktig design och funktionalitet kommer dessa sandaler säkert att uppfylla dina förväntningar.

  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Övrig
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Typ av häl: Platt häl
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Yttre material: Övrig

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|