Primavera Primavera Sandaler i mocka med elastiskt band svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Primavera Sandaler i mocka med elastiskt band svart
Upptäck extraordinär vardagskomfort med svarta Primavera-sandaler med mockafinish. Denna klassiska modell med ett elastiskt band anpassar sig perfekt till fotens form, vilket gör det snabbt och problemfritt att ta på och av skorna.
Sandaler är den perfekta följeslagaren både på promenader och under vardagliga sysslor. Deras svarta färg och enkla, eleganta design gör att de matchar många stilar. Utrustade med en 4 cm platt klack ger de komfort hela dagen utan att belasta fötterna.
Yttermaterialet av tyg och en gummisula med slitbana garanterar hållbarhet och komfort att bära. En ytterligare fördel är att de är lätta att hålla rena, så sandalerna kommer att se ut som nya länge.
Vänta inte och välj Primavera sandaler, som säkert kommer att bli ditt favoritinslag i din vår- och sommargarderob!
- Producent: Primavera
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Primavera
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: Övrig
- Typ av häl: Platt häl
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: Tyg
- Näsan: Ingen näsbit
Tack för att du lägger till din kommentar.