Sagan Sandaler för kvinnor i guld Sagan 2698 dekoration svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Sandaler för kvinnor i guld Sagan 2698 dekoration svart
Vi presenterar eleganta damsandaler Sagan modell. 2698 i en klassisk svart version, som imponerar inte bara med sin design, utan också med utmärkt komfort. Dessa sandaler är gjorda av högkvalitativt naturligt läder och är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter stil och komfort vid varje steg.
Intressanta element, som en gulddekoration i form av en rosett, ger skorna en unik karaktär, vilket gör dem perfekta för vardagsutflykter såväl som eleganta möten eller fester. En låg, platt klack med en höjd på 2,5 cm framhäver inte bara deras estetik, utan säkerställer också stabilitet och komfort under långa timmar.
Sagan 2698 sandaler är klassiska när de är som bäst och kan enkelt matchas till olika stilar. Deras lack och avsaknad av en tå ger dem subtilitet, och spännet gör dem lätta att ta på och anpassa efter foten.
Dessa skor är den perfekta lösningen för kvinnor som vill känna sig bekväma och eleganta på samma gång. Genom att välja Sagan sandaler kan du vara säker på att du kommer att sticka ut från mängden och dra till sig uppmärksamhet. Dessa sandaler levereras i tillverkarens originalkartong och är ett perfekt val för alla tillfällen, och kombinerar elegans, komfort och ett moderiktigt utseende.
Missa inte möjligheten att berika din garderob med denna unika modell!
- Producent: Sagan
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Sagan
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Samling: KeeShoes
- Producentkod: BM15255
- Innersula: naturläder
- Näsan: ingen näsbit
- Yttre material: naturläder
- Typ av häl: platt häl
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
- Klack / plattformshöjd: 2.5
Tack för att du lägger till din kommentar.