Sagan Sagan 1928/1 Lycra stövlar gul svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar de extraordinära Sagan 1928/1-stövlarna, som kombinerar elegans med modern stil. Dessa unika skor från det berömda polska märket Sagan kommer säkerligen att locka uppmärksamheten från alla modeälskare. Tillverkade av högkvalitativ svart lycra med inslag av lackläder, dessa stövlar är ett perfekt val för vårens dagar.

Den övre höjden på cirka 36,5 cm gör att stövlarna passar perfekt till benet, och deras form framhäver figuren. Dessutom garanterar den 6 cm höga blockhälen komfort att bära, så att du kan njuta av dem hela dagen, oavsett tillfälle.

Sagan 1928/1 stövlar är den perfekta kombinationen av modernitet och klassisk stil, perfekta för både vardagsbruk och mer eleganta tillfällen. Den universella designen utan mönster gör att de enkelt kan matchas till olika stilar, och färgerna i nyanser av gult, guld och svart kommer att ge karaktär till vilken outfit som helst.

Missa inte chansen och ta del av FANTASTISKA PRISER! Dessa stövlar är ett måste i varje kvinnas garderob. Välj Sagan 1928/1 och njut av komfort och stil varje dag.

  • Innersula: Övrig
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Posta
  • Yttre material: Tyg
  • Schakthöjd: Till knäet
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 6.0
  • Färg: gult guld , svart

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.