Inna marka Rosa tofflor i Fuscha-kork i G-572
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Rosa tofflor i Fuscha-kork i G-572
**Flipflops med korksula, rosa G-572 Fuscha**
Lägg till lite färg till din sommarskokollektion med Fuschas G-572 flipflops! Dessa fashionabla damflip-flops kännetecknas av en intensiv rosa nyans som säkert kommer att locka uppmärksamhet. Tillverkade av ekologisk mocka, ger de komfort och stil varje dag.
Denna modell kännetecknas av en bred rem som håller foten stabilt och en profilerad innersula, vilket gör dem till ett idealiskt val för långa promenader. Dessutom garanterar en platt 2,5 cm hög sula gjord av syntetiska material användarvänlighet, vilket gör att du fritt kan resa många kilometer.
G-572 flipflops är ett perfekt val för varma sommardagar när du vill känna dig modern och bekväm. Deras släta mönster gör dem perfekta för en avslappnad stil, och den rosa färgen kommer att ge energi till varje styling. Glöm inte tillverkarens originalförpackning, vilket kommer att vara en bra presentidé!
Välj komfort och stil genom att välja G-572 Fuscha flipflops - din fot förtjänar det bästa!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor Inna marka
- Näsan: ingen näsbit
- Färg: rosa
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Innersula: ekologiskt mockaskinn
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.