Inna marka Rosa sneakers med tjock sula, högtoppade sneakers för kvinnor
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Rosa sneakers med tjock sula, högtoppade sneakers för kvinnor
Vi presenterar rosa sneakers på en tjock sula, som är en perfekt kombination av stil och komfort för moderna kvinnor. Dessa kvinnors sneakers ovanför vristen, som finns i Fuchsia, kännetecknas inte bara av fashionabla design, utan också med en solid prestanda som ger komfort i vardagligt bruk.
Sneakers var gjorda av textilmaterial, vilket gör dem lätta och luftiga - perfekta för våren och sommardagarna. Den 4 cm höga plattformen lägger inte bara till stil utan också optiskt förlänger benen, vilket är en viktig fördel i varje stilisering. En rund näsa och en snörd lås ger en perfekt passform på foten, och det geometriska mönstret på den övre ger skorna en unik karaktär.
Tack vare gummisulan är dessa sneakers inte bara estetiska utan också praktiska. De garanterar utmärkt vidhäftning och hållbarhet, som översätter till vandringskomfort hela dagen. Höga sneakers är ett utmärkt val för dig som letar efter skor som kombinerar mode med funktionalitet.
Rosa sneakers i den ursprungliga förpackningen av tillverkaren är ett utmärkt val för alla tillfällen - både dagligen och för mer avslappnade utgångar. Vänta inte, lägg lite färg i din garderob och fokusera på komfort med klassen!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sneakers > Skor Inna marka
- Typ av häl: plattform
- Färg: rosa
- Enda material: gummi
- Innersula: tyg
- Modell: Sneakers över fotleden
- Näsan: runda
- Lås: snörda
- Yttre material: tyg
- Höjd: hög
- Dominant mönster: geometrisk
- Producentkod: BL507FU
Tack för att du lägger till din kommentar.