Inna marka Röda pumps på Theiss-posten

Produkten är inte tillgänglig ;(

Theiss röda högklackade pumps är ett perfekt val för varje kvinna som vill lägga till lite elegans och klass till sin styling. Dessa unika skor med spetsig tå drar inte bara till sig uppmärksamhet, utan också optiskt slank figuren, vilket gör dem till ett perfekt komplement till festkläder.

Theiss pumps är gjorda av ekologiskt läder täckt med glänsande material och erbjuder inte bara ett estetiskt utseende, utan också komfort att bära tack vare en stabil häl. Klackhöjden på 10,5 cm gör dem perfekta för både bröllop och romantiska middagar. Plasten som används på sulan säkerställer hållbarhet och komfort, och innersulan i ekoläder omsluter foten mjukt.

Tillgängliga i storlekarna 36 till 40, pumparna är standardnumrerade, vilket gör det enkelt att välja rätt storlek. Den röda färgen som de är gjorda i ger energi och självförtroende till varje kvinna, och den svarta sulan kontrasterar perfekt och skapar en harmonisk helhet.

Modellen R1D3226-46 kännetecknas av en klassisk design, som gör den lätt att passa in i en mängd olika stilar, och glidlåset gör den lätt att ta på. Setet innehåller även en elegant ask, vilket gör den till en perfekt presentidé.

Genom att välja Theiss pumps väljer du riktig kvalitet och tidlös stil som kommer att glädja inte bara dig, utan även de runt omkring dig. Vänta inte - lägg till en nypa röd gnistra i din garderob idag!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Sommar
  • Färg: Röd
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: tyg
  • Modell: R1D3226-46
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 10.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|