Polbut Polbut Röda herrläder casualskor K24 med svart undersida

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar Polbut K24 herrskor, som kombinerar modern design med komfort att bära. Dessa unika utomhusskor gjorda av naturligt läder i en attraktiv kombination av röda och svarta färger är det perfekta valet för dagligt bruk. Tack vare slip-on-knäppningen med elastisk snörning blir det enkelt och snabbt att ta på sig skorna och säkerställer samtidigt en bekväm passform mot fot och vrist.

Polbut K24-skor är ett bra alternativ för män som värdesätter både stil och komfort. En rund tå och en lätt, svart sula i kombination med material som andas ser till att dina fötter förblir fräscha och bekväma även under en lång dag. Modellen finns i klassiska färger, vilket möjliggör enkel matchning till olika stilar – både jeans och mer eleganta byxor.

Designade med vardagsbruk i åtanke, dessa skor är en kombination av funktionalitet och moderiktigt utseende. Vikten på 0,91 kg gör dem lätta, och hälhöjden på 2,5 cm ger en subtil stil. Förberedda i tillverkarens originalförpackning kommer de att vara ett idealiskt val för en present.

Välj Polbut K24-skor och njut av komfort och en moderiktig look varje dag!

  • Ytterligare egenskaper: andas
  • Producentkod: K24
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart , Röd
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: K24
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|