Inna marka Röda herrar med prydnader

Produkten är inte tillgänglig ;(

Unna dig lite lyx och uttrycksfullhet med våra röda herrar med dekorationer, som är det perfekta komplementet till alla moderiktiga stylingar. Tillverkade av miljövänlig mocka, dessa snygga skor kombinerar elegans och komfort, vilket gör dem till ett perfekt val för både vardagsbruk och speciella tillfällen.

Deras djärva röda färg kommer säkert att locka uppmärksamhet, och de karakteristiska silverdekorationerna i form av strass och dubbar ger dem en unik karaktär. Häldisken är stängd och mjuk vilket ger extra komfort och stabilitet när den bärs. Den runda tån gör att skorna passar perfekt efter fotens form, och tack vare slip-on-fästet går det snabbt och enkelt att ta på sig dem.

Sulan av plast är slät och flexibel vilket gör att du kan röra dig fritt. Plattformshöjden på 1,5 cm gör herrarna mycket bekväma och ger samtidigt subtil elegans till vilken siluett som helst. Det är också värt att notera att dessa skor har en innersula som andas av ekologiskt läder, vilket gör att dina fötter kan andas, även under varmare dagar.

Perfekt för våren och sommaren, dessa eleganta herrar kommer att vara det perfekta komplementet till både avslappnade och mer formella outfits. Vänta inte - betona din unika stil med röda herrar med dekorationer som kommer att glädja alla modeälskare!

  • Färg: Röd
  • Dominant mönster: olika mönster
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: Runda
  • Samling: KeeShoes
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Lås: glida på , annan
  • Ytterligare egenskaper: strålar , dubbar
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Typ av häl: utan häl

Tack för att du lägger till din kommentar.

|