Cross Jeans Röda ankelhöga Cross Jeans Raya-sneakers för män

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar Röda Korset Jeans Raya högtoppade sneakers för män - det perfekta valet för kalla dagar! Raya-modellen är en kombination av stil och komfort, perfekt för höst- och vinterstyling. Tillverkade av högkvalitativt naturligt mockaskinn i en härlig nyans av rött, dessa sneakers är iögonfallande och tillför energi till varje styling.

Skodonen är lätt isolerade med behaglig päls, vilket garanterar komfort och behaglig värme även under kallare dagar. Den runda nosen och standardnumreringen gör denna modell praktisk och bekväm - välj bara din storlek.

Höjden på skorna är 12 cm och hälen är 2 cm, vilket gör dem till ett idealiskt val för vardagsutflykter. Den röda sulan av gummi garanterar bra grepp, och tygets innersula säkerställer komfort under användning.

Röda korset Jeans Raya sneakers är inte bara funktionella utan också eleganta i designen, vilket säkerligen kommer att tilltala varje man som bryr sig om sin stil. Snörningen gör att skorna passar perfekt till foten.

Vänta inte, berika din garderob med dessa fashionabla sneakers och njut av komforten och den unika stilen som kommer att dra till sig uppmärksamhet! Perfekt med både jeans och lättare byxor, Raya-modellen från Cross Jeans är ett måste den här säsongen.

  • Näsan: Runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Röd
  • Färg på sulan: Röd
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: EE1R4055C
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Höjd: hög

Tack för att du lägger till din kommentar.

|