Inna marka Rizzo Fuchsia Peach Flower Tofflor rosa

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar Rizzo flower flip-flops i en härlig nyans av fuchsia och persika, perfekt för sommardagar! Dessa snygga damflip-flops kännetecknas av en hög sula, 4 cm hög, vilket gör dem inte bara bekväma utan också framhäver figuren perfekt.

Blommiga applikationer ger dem en unik karaktär som säkert kommer att tilltala alla älskare av modenyheter. Tack vare den profilerade inre insatsen kommer du att känna dig bekväm under varje semestervandring, oavsett ruttens längd.

Flipflopsna är gjorda av ekologisk mocka av hög kvalitet, vilket gör dem inte bara estetiska utan också miljövänliga. Utan tå och med platt klack är de ett perfekt val för vardagsbruk – de kombinerar funktionalitet och moderiktig design.

Låt denna sommarsäsong vara full av färger och glädje med Rizzo flipflops! Perfekt för stranden, en promenad runt staden eller koppla av i trädgården. De levereras i originalkartong från tillverkaren, vilket också gör dem till en bra presentidé. Lägg till en touch av komfort och stil till din garderob idag!

  • Näsan: ingen näsbit
  • Färg: rosa
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Plast
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: BM175120

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|