Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Retro Basket Ess Sportskor EN0EN02505BDS svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Tommy Hilfiger Retro Basket Ess Sportskor EN0EN02505BDS svart
Retro Basket ess sportskor från Tommy Hilfiger är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar en kombination av stil och komfort i vardagliga aktiviteter. Modellen i en klassisk svart färg går perfekt med olika stiliseringar, vilket gör att den blir ett universellt element av kläder.
Den övre delen av skorna är tillverkade av högkvalitativt naturläder, vilket säkerställer hållbarhet och elegant utseende. Dessutom garanterar en textilfoder tröst hela dagen. Skorna är fästa med snören, vilket gör att du perfekt kan matcha foten, och den runda näsan ger dem subtilitet.
Den sulan som är gjord av gummi ger tillräckligt grepp, vilket gör dem perfekta både på promenader och under dagliga aktiviteter. HEEL -höjden är 3,5 cm, vilket gör dem låga och bekväma, och samtidigt betonar figuren.
Tillverkarens logotyp på Retro Basket ESS -skor är en subtil accent som skiljer denna modell bland andra. Skorna levereras i den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket gör dem till rätt val för en gåva.
Välj Tommy Hilfiger Retro Basket ESS -skor och njut av kombinationen av mode och komfort i alla situationer!
- Producent: Tommy Hilfiger
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Tommy Hilfiger
- Producentkod: EN0EN02505BDS
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: naturläder
- Modell: Retro Basket Ess Skor
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
- Klack / plattformshöjd: 3.5
- Dominant mönster: logotyp
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.