Regatta Regatta Boys Ad-Flux Ii sandaler RKF289-3JF grön

Produkten är inte tillgänglig ;(

Regatta Boys Ad-Flux II Sandaler är de perfekta skor för aktiva pojkar, som kommer att fungera under sommaräventyr och resor utanför staden. De är gjorda av en kombination av textil och syntetiskt material och ger en solid konstruktion och komfort att bära. Justerbara kardborrband gör att du perfekt kan matcha foten, vilket ökar användningen av användningen, särskilt under långvariga promenader.

De har en lätt, icke -halksula gjord av TPR -material, som garanterar säkerhet på olika ytor. Fodret tillverkat av textilmaterial och skuminsatsen tar hand om mjukhet och dämpning, vilket är oerhört viktigt under utomhusaktiviteter.

Regatta Boys Ad-Flux II-sandaler finns i gröna med svarta accenter, vilket ger dem ett sportigt och modernt utseende. Detta är ett utmärkt val för små upptäcktsresande som behöver bekväma och funktionella skor under varmare dagar. Låt ditt barn dra nytta av åren med helt komfort och stil!

  • Modell: Regatta pojkar ad-flöde ii sandaler
  • Producentkod: BM215717
  • Färg: grön
  • Fläckfärg: svart
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|