Inna marka Pumpar på en träklack kamel CL75P Camel brun
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Pumpar på en träklack kamel CL75P Camel brun
Vi presenterar CL75P Camel-klackpumps i trä som kommer att glädja alla modeälskare! Dessa eleganta mockapumps är det perfekta valet för kvinnor som letar efter snygga och bekväma vardagsskor.
En bred klackimiterad trä, 5,5 cm hög, säkerställer inte bara stor stabilitet, utan ger också en unik karaktär till varje styling. Den bruna nyansen av ekologisk mocka är extremt universell och passar perfekt till både avslappnade och mer eleganta outfits.
Pumparna är slip-on vilket gör dem mycket lättare att sätta på. Den spetsiga näsan tillför subtilitet och feminin charm. Insidan av skorna är avslutad med ekologiskt läder, vilket garanterar komfort att bära hela dagen lång. Yttersulmaterialet av syntet garanterar hållbarhet och flexibilitet, perfekt för vardagliga utmaningar.
De kommer att se bra ut med jeans, kjolar eller klänningar, och deras släta mönster gör dem lämpliga för många stilar och tillfällen. Dessa pumpar är inte bara moderiktiga, utan också ett uttryck för omsorg om miljön, vilket framgår av användningen av ekologiska material.
Missa inte möjligheten att lägga till denna unika modell till din skokollektion, tillgänglig i tillverkarens originalförpackning. Avsluta din look med stil och känn dig säker i alla situationer med CL75P Camel pumps!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Färg: Brun
- Enda material: syntetisk
- Näsan: spets
- Lås: annan , glida på
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Typ av häl: blockera
- Klack / plattformshöjd: 5.5
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.