Inna marka Pumpar på en häl med en vinröd båge
- Försändelsen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Pumpar på en häl med en vinröd båge
Upptäck den ovanliga charmen hos pumparna på en stift med en båge i en energisk vinröd färg. Dessa eleganta skor gjorda av högkvalitativa ekoläder kombinerar stil och komfort, vilket gör att varje kvinna känner sig speciell i dem. Hely -näsor ger dem en smal form, och den subtila bågen på framsidan lockar uppmärksamhet och lägger till lite romantik.
Pumparna har en mjuk insats, som ger komfort även under långa kvällsutflykter eller viktiga fester. Tack vare hälhöjden på 6 cm kan du fritt njuta av elegans utan att oroa dig för obehag. Perfekt inte bara under bollar eller bröllop, utan också vid sociala möten och andra unika evenemang.
Sulorna som kännetecknas av strass och den klassiska svarta färgen, dessa pumpar är ett tidlöst element i garderoben för alla fashionabla kvinnor. Insättningsfästen gör att du tar på sig och tar bort skor snabbt och bekvämt.
Låt dina fötter förtjänar det bästa - välj pumpar på en stift med en båge som perfekt kompletterar dina stiliseringar. Tillverkarens ursprungliga förpackning gör dem också till en bra presentidé. Satsa på elegans, stil och komfort!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Stövlar Inna marka
- Ytterligare egenskaper: strålar , rosett
- Klack / plattformshöjd: 6.0
- hälhöjd (cm): 6
- Producentkod: QQ-255 vin
- Färg: Röd
- Färg på sulan: svart
- Enda material: material
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.