Weide Weide Pumpar med glitterklack svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Weide pumps med glitterklack är det perfekta komplementet till din kvällsstyling. Dessa eleganta skor i klassiskt svart är gjorda av ekologiskt mockaläder av hög kvalitet och imponerar inte bara med sitt utseende, utan också med komforten att bära. Deras distinkta 9-centimeters blockhäl är täckt med glitter, vilket ger dem en unik karaktär och gör dem till ett perfekt val för alla fester.

Pumparna har en stängd häl med förstyvning och en rund tå, vilket säkerställer stabilitet och komfort. Den släta, syntetiska sulan gör dem inte bara visuellt attraktiva, utan också funktionella, och deras klassiska och eleganta stil gör dem lämpliga för många tillfällen - både vardagliga och mer formella evenemang, som bröllop, banketter eller utekvällar.

Weide pumps är ett förslag för kvinnor som vill känna sig unika och fenomenala. Tack vare tillverkarens originalkartong kan du också framgångsrikt ge den som en elegant present. Välj Weide pumpar och gör ett oförglömligt intryck!

  • Innersula: Konstgjort läder
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: Runda
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Färg: svart
  • Lås: spänne
  • Samling: KeeShoes
  • Typ av häl: Posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 9.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|