Puma Puma Smash V2 M 364989 27 brun mångfärgad

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar Puma Smash V2 M 364989 27 skor - det perfekta valet för män som letar efter en kombination av stil och komfort. Dessa bruna flerfärgade sneakers är perfekta för både vardagsaktiviteter och informella möten med vänner.

Dessa skor är gjorda av högkvalitativt naturligt mockaläder och garanterar hållbarhet och ett elegant utseende. Tyginteriören erbjuder bärkomfort hela dagen och den hårda syntetiska sulan garanterar utmärkt grepp på olika ytor. Den låga designen och snörningsförslutningen gör att de passar perfekt till foten och erbjuder stöd och komfort.

Bruna och beige färger, i kombination med subtila accenter, gör att dessa skor sticker ut från andra modeller. Tack vare sin minimalistiska design matchar de perfekt en mängd olika stilar, från avslappnad till mer elegant.

Puma Smash V2 M är inte bara sportskor, utan också ett moderiktigt tillskott till varje mans garderob. I tillverkarens originalförpackning kommer dessa sneakers att vara en bra present till alla som värdesätter kvalitet, stil och komfort. Välj Puma Smash V2 M och framhäv din unikhet varje dag!

  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda
  • Samling: KeeShoes
  • Yttre material: Naturligt sämskskinn
  • Färg: brun, beige , annan färg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|