PA1

PA1 Pragma Black loafers med hög sula svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Pragma Black PA1 mockasinerna med hög sula är ett perfekt val för kvinnor som vill kombinera klassisk stil med modern stil. Dessa eleganta snörskor är gjorda av ekologiskt patentläder, vilket ger dem en unik karaktär och framhäver deras extravaganta utseende.

Svarta mockasiner kännetecknas inte bara av sin fashionabla design, utan också av sin komfort att bära. En tjock syntetisk sula med en höjd på 4,5 cm säkerställer stabilitet och komfort hela dagen. Den runda tån ger dem en klassisk look, vilket gör dem perfekta för både vardagsutflykter och mer eleganta tillfällen.

Pragma Black loafers är en del av KeeShoes-kollektionen, vilket betyder att de är i linje med de senaste modetrenderna som säkerligen kommer att dra till sig uppmärksamhet. De har en snörstängning, vilket möjliggör en perfekt passform till foten.

Dessa patent loafers är ett måste för varje fashionista som värdesätter komfort och stil. Utan mönster, i dämpade svarta färger, kommer de att fungera perfekt i olika stilar – från avslappnad till mer formell. Stå ut från mängden och lägg till lite glitter i din garderob med PA1 loafers!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|