Potocki Potocki mocka högklackade stövlar W 60314 WOL278B
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Potocki mocka högklackade stövlar W 60314 WOL278B
Potocki-stövlar med höga klackar i 60314 är ett absolut måste i varje kvinnors garderob. Dessa eleganta stövlar, gjorda av högkvalitativ mocka ekologiskt läder, kombinerar fashionabla design med praktiska. Deras övre är cirka 37 cm hög, vilket gör att de håller sig perfekt till benet och betonar figuren.
Skorna inre har vadderats med en trevlig pekpäls, som ger komfort och värme även på svalare dagar. En hög 8 cm hög klack tillför kvinnlighet och elegans, och den enda tjockleken på 1,5 cm säkerställer stabilitet vid promenad. Stövlar är fäst med en blixtlås, vilket gör det lättare att ta på sig och ta av.
Färgen på khaki är ett utmärkt val som matchar praktiskt taget varje outfit, från avslappnad till mer elegant. Bredden på den övre av cirka 27 cm (överst, cirka 36 cm) låter dig passa fritt på benet, vilket gör dessa stövlar extremt bekväma.
Potocki -stövlar är inte bara en vacker design, utan också en produkt som är perfekt för vardagsbruk. Perfekt för vardagskläder, de är ett perfekt komplement till varje stilisering. Välj Potocki -stövlar och känns fashionabla och bekväma!
- Producent: Potocki
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Potocki
- Producentkod: BM210032
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: Potocki högklackade W-stövlar i mocka
Tack för att du har lagt till en kommentar.