Inna marka Plattlackerade Haiti Svarta stövlar
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Plattlackerade Haiti Svarta stövlar
Upptäck elegans och komfort i ett - Haiti Svarta platta ankelstövlar är den perfekta lösningen för moderna kvinnor som värdesätter stil och komfort varje dag. Dessa svarta ankelboots kännetecknas av ett moderikt snitt som kombinerar extravagans och praktisk. Den snygga dragkedjan på sidan är inte bara ett snyggt visuellt element, utan också en funktionell knäppning som gör det lättare att ta på och av skorna.
Gjorda av ekologiskt lackläder, Haiti Black-stövlar lockar uppmärksamhet med sin glans, och deras släta mönster gör att de matchar perfekt med en mängd olika stilar, från casual till mer militär. Stövlarnas insida är fylld med delikat päls, vilket säkerställer behaglig värme och komfort även under kallare dagar.
Tack vare en platt 4 cm klack är dessa stövlar perfekta för långa promenader eller vardagsutflykter, och den syntetiska sulan säkerställer tillräckligt grepp och hållbarhet. Haiti Svarta ankelboots är inte bara skor, de är en modenödvändighet för varje kvinna.
Beställ nu och komplettera din garderob med denna unika modell som kommer att lägga en touch av lyx till din vardag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Näsan: runda
- Typ av häl: platt häl
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Enda material: syntetisk
- Innersula: Övrig
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 4
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du har lagt till en kommentar.