Filippo Filippo Platta sandaler i naturligt läder gul
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Filippo Platta sandaler i naturligt läder gul
Upptäck komfort och stil med Filippo platta sandaler gjorda av naturligt läder i en vacker gul färg. Dessa unika damsandaler kombinerar modern design med funktionalitet, perfekt för sommarstyling. Kardborreknäppningen gör det enkelt att sätta på och justera till vilken fot som helst, vilket säkerställer inte bara komfort utan också ett stabilt grepp.
Tillverkade av högsta kvalitet naturligt läder, Filippo sandaler garanterar hållbarhet och andningsförmåga, vilket är extremt viktigt under varma dagar. En platt 3 cm hög klack och ingen tå gör dem till ett idealiskt val för aktiva kvinnor som värdesätter komfort och rörelsefrihet.
Guldaccenter ger dem en elegant karaktär, och det universella, sportiga snittet gör att de passar perfekt med en mängd olika stilar - från vardag till mer ovanliga tillfällen. Detta är ett perfekt val för kvinnor som vill känna sommarens lätthet på fötterna. Välj Filippo sandaler och gör varje steg till ett nöje!
- Producent: Filippo
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Filippo
- Färg: gult guld
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Naturläder
- Näsan: Ingen näsbit
- Typ av häl: Platt häl
- Lås: Kardborre
- Yttre material: Naturläder
- Klack / plattformshöjd: 3.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.