Inna marka Platformtofflor dam, fodrad med päls, fårskinnstyp, svart från Sanilora

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar kvinnors tofflor på plattformen isolerade med lammpäls i en elegant svart färg från Sanilora -varumärket! Dessa snygga tofflor är det perfekta valet för kalla dagar och ger inte bara värme utan också unik bärande komfort. Dessa tofflor är gjorda av högkvalitativa eko -mocka och kännetecknas av en mjuk isolerad lammpäls, vilket gör alla steg mycket trevligare.

Modellen fäst med kardborrband på baksidan säkerställer att det är lättare att ta på sig och möjligheten till exakt passform på foten, vilket gör dem både funktionella och snygga. Tofflor är perfekta för hemmet, men du kan också bära dem utanför.

Deras 2,5 cm höga plattform ger något höjd och garanterar samtidigt stabilitet och komfort vid varje steg. En rund näsa och brist på mönster ger dem en klassisk och tidlös karaktär.

Tillgängliga storlekar börjar från 36 till 41, och när du väljer rätt modell är det värt att styras av storlekstabellen. Talltor levereras i tillverkarens ursprungliga låda, vilket också gör dem till en idealisk presentidé.

Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika tofflor i din samling! Få komfort och stil i alla situationer.

  • Lås: Kardborre
  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 2,5
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: 100-418 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: tyg
  • Modell: Isolerade tofflor

Tack för att du lägger till din kommentar.

|