Inna marka Platformstövlar i mocka dam, svart rafter

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar plattformsstövlar i svart mocka för kvinnor från märket Raftera - det perfekta valet för höst/vintersäsongen. Dessa fashionabla stövlar är noggrant gjorda av eko-mocka, vilket gör dem inte bara snygga, utan också miljövänliga. Monterade på en massiv 6-centimeters plattform gjord av gummimaterial garanterar de utmärkt stötdämpning och bärkomfort.

Denna modell knäpps med dragkedja på sidan av ovandelen och har extra snörning, vilket möjliggör individuell anpassning till foten. Den runda tån ger charm, och tygets innersula säkerställer komfort även när den bärs under långa perioder.

Tack vare sin eleganta form passar dessa stövlar i mocka perfekt med en mängd olika stilar - från vardagskläder till mer formella, vilket säkerställer att varje kvinna kommer att känna sig speciell i dem. Låt denna modell bli ett måste i din garderob!

När du väljer storlek rekommenderar vi att du använder storlekstabellen:

- 36 - 23,5 cm

- 37 - 24 cm

- 38 - 24,5 cm

- 39 - 25 cm

- 40 - 25,5 cm

- 41 - 26,5 cm

Den övre höjden är 13 cm och bredden är 9 cm, vilket gör att den sitter perfekt runt fotleden. Stövlarna finns i tillverkarens originalförpackning. Investera i din stil och komfort med damstövlar i mocka från Rafter!

  • Axelhöjd (cm): 13
  • Axelbredd (cm): 9
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: Platformstövlar i mocka för kvinnor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: plattform
  • Axelbredd: 9
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , snörda
  • hälhöjd (cm): 6
  • Plattform/sula (cm): 6
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Producentkod: EV-263 A/SVART

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|