Sergio Todzi Sergio Todzi Pins På Snake Print Platform grå
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Sergio Todzi Pins På Snake Print Platform grå
Upptäck elegans och unik stil med Snake Print plattformsklackar från Sergio Todzi. Dessa unika grå pumps är ett perfekt val för kvinnor som vill lägga till en nypa glamour till sin garderob. En 10 cm hög klack förlänger inte bara benen optiskt, utan framhäver också figuren, vilket gör all styling ännu mer imponerande.
Dessa höga klackar är gjorda av ekologiskt läder och kombinerar komfort att bära med omsorg för miljön. Tack vare slip-on-fästet går det snabbt och problemfritt att ta på dem, vilket gör dem till det perfekta valet för alla tillfällen - från eleganta banketter till vardagsutflykter med vänner.
Sergio Todzi pumps är inte bara vackra i designen, utan också mångsidiga - de matchar perfekt med både klänningar och byxor. Välj fashionabla höga klackar som kommer att framhäva din unika stil och få dig att känna dig säker i alla situationer.
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Sergio Todzi
- Färg: grå
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Övrig
- Lås: glida på
- Typ av häl: Stift
- Klack / plattformshöjd: 10.0
- Ytterligare egenskaper: brist
- Yttre material: konstgjort läder
Tack för att du lägger till din kommentar.