Sala Sala Pendelrum, sista paret svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Sala Pendelrum, sista paret svart
Vi erbjuder dig det sista paret svarta pumps från det välkända polska märket SALA, modell 1042. Dessa eleganta skor är helt gjorda av naturligt läder, vilket garanterar inte bara exceptionell bärkomfort, utan också hållbarhet och estetik.
Pumparna har en hälhöjd på 8 cm, vilket ger figuren attraktivitet samtidigt som de säkerställer stabilitet under gång. Den klassiska svarta färgen gör dessa skor perfekta för alla tillfällen - både för arbete, affärsmöten och utekvällar.
Naturläder, av vilket både de yttre delarna av pumparna och innersulans material är gjorda, garanterar komfort och tillräcklig ventilation, vilket är oerhört viktigt i dagligt bruk. Dessutom gör den minimalistiska designen utan mönster dessa pumps till ett perfekt komplement till alla stylingar.
Missa inte denna möjlighet! Njut av elegans och komfort med SALA-pumpar till ett bra pris! 100 % läder, perfekt för kvinnor som värdesätter hög kvalitet och stil.
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: Naturläder
- Yttre material: Naturläder
- Typ av häl: Stift
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: svart
- Klack / plattformshöjd: 8.0
Tack för att du lägger till din kommentar.