Inna marka Patentrosa Axelle arbetsstövlar för dam

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den extraordinära stilen och komforten som erbjuds av de patentrosa Axelle kvinnors arbetarstövlar. Dessa fashionabla stövlar, gjorda av ekologiskt lackläder, passar perfekt höst/vintersäsongens trender och ger varje styling en unik charm.

Axelle Workers har en skafthöjd på 16 cm vilket ger extra stöd för fotleden och den runda tån gör dem väldigt bekväma att ha på sig. Utrustade med en 4 cm hög plattform, absorberar de steg perfekt samtidigt som de erbjuder tillräcklig stabilitet. Dessutom är skorna isolerade, vilket gör dem perfekta för kallare dagar.

Den praktiska dragkedjan och spännet gör den lätt att ta av och på och den syntetiska sulan ger bra grepp. Insidan av skon är avslutad med mjuk eko-päls, vilket ökar bärkomforten.

Den rosa färgen gör Axelle-arbetarna inte bara bekväma, utan också mycket snygga, iögonfallande och kompletterar alla kläder med en distinkt accent. Oavsett tillfälle kommer dessa skor att vara ett utmärkt val för en modern kvinna som värdesätter mode och komfort.

Sammanfattningsvis är de patentrosa Axelle kvinnors arbetsstövlar ett måste i din garderob inför den kommande säsongen!

  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: rosa
  • Enda material: syntetisk
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Schakthöjd: 16
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Näsan: runda
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , spänne
  • Producentkod: 250007P-LA

Tack för att du lägger till din kommentar.

|