PA1 PA1 Patent martensiaki boots Mike Black Patent Pu svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: PA1 Patent martensiaki boots Mike Black Patent Pu svart
Upptäck de unika Mike Black Patent Pu Doc Martens-stövlarna i svart från märket PA1, som är en perfekt kombination av stil, komfort och modernitet. Dessa platta stövlar för kvinnor har blivit populära under många säsonger, tack vare deras ikoniska snitt och distinkta design.
Stövlarna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, vilket gör dem inte bara miljövänliga, utan också mycket hållbara. Deras lackerade finish ger dem extravagans och chica, vilket gör att de kan sticka ut i mängden. Dessutom säkerställer dragkedjan på sidan av ovandelen bekväm att ta på, och snörningen möjliggör en perfekt passform till foten.
Insidan av stövlarna är avslutade med delikat päls, vilket garanterar en känsla av komfort och värme, perfekt för kallare dagar. Den runda tån och platta hälen gör dem till ett utmärkt val för vardagsbruk, både med byxor och kjolar.
Mike Black Patent Pu ankelstövlar är inte bara funktionella utan även moderiktiga till utseendet. Designad för moderna kvinnor som värdesätter stil och komfort. En ytterligare fördel är tillverkarens originalförpackning, vilket gör dem perfekta som present.
Vänta inte, beställ idag och lägg till lite karaktär till din garderob!
- Modell: Lackade stövlar
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: runda
- Typ av häl: platt häl
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Innersula: Övrig
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 3.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.