Inna marka Parkss VIT/SVART platåsneakers med strass

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sneakers på en plattform med Zircons Parkss White/Black för att måste i varje kvinnoarderob. Dessa vita sportskor med svarta accenter är designade för stil och komfort och fångar ögat med ett karakteristiskt snitt och fashionabla tillbehör, till exempel en glitter insatt med glänsande zirkoner.

Dessa sneakers är tillverkade av ekologiskt läder med hög kvalitet och kombinerar elegans med komfort, vilket gör dem idealiska att bära varje dag. Tack vare runda tån och snörda fästen är de enkla att matcha foten, samtidigt som de säkerställer stabilitet och komfort. Den låga hälhöjden (4 cm) gör dem praktiska och bekväma, även under en lång dag.

Dessutom innebär deras lätta och eleganta utförande att du kan bära dem vid olika tillfällen - från promenader runt staden, till möten med vänner. Sneakers på ParksS -plattformen är en kombination av de senaste trenderna med en nypa glöd, vilket säkert kommer att komplettera all stilisering.

Missa inte möjligheten att lägga till dem i din samling! I tillverkarens ursprungliga förpackning, med rabattkoden Maj24 | 20, dessa sneakers är den perfekta investeringen i ett fashionabelt och funktionellt utseende. Dra fördel av detta unika erbjudande och njut av den stil och komfort som de ger.

  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Färg: Vit
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: Vit
  • Modell: Plattformssneakers med strass
  • Näsan: runda
  • Lås: snörda
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Producentkod: BM187939

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Jag rekommenderar säljaren och butiken Skorna är fantastiska.
|