Inna marka Panther Sandaler på plattformen med ränder brun

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar bruna leopardsandaler på plattformen, perfekt för kvinnor som värderar både stil och komfort. Dessa eleganta sandaler kombinerar ett klassiskt snitt med ett fashionabelt leopardmönster, som lätt kommer att fånga ögat.

Sandaler var gjorda av ekologiskt läder, vilket säkerställer inte bara hållbarhet utan också komfort. Plastsulan är lätt och absorberar bra, tack vare vilken varje ögonblick som tillbringas i dessa skor är ett nöje. Den runda näsan tillför subtilitet, och den 4,5 cm höga plattformen gör sandalerna universella - de är perfekta för både varje dag och för speciella tillfällen.

Praktisk spännfästning gör att du enkelt kan passa skor på foten, och ett bekvämt ekologiskt läderinsats garanterar komfort under långa timmar. Sandaler levereras i den ursprungliga förpackningen, vilket gör dem till en fantastisk gåva för varje kvinna som älskar mode och komfort.

Vänta inte längre - lägg till bruna leopardsandaler på plattformen till din garderob och låt dig själv lite mode lyx!

  • Producentkod: 8-1974 Leopard
  • Färg: Brun
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast
  • Modell: 8-1974
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: plattform
  • Lås: spänne
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Samling: Sommar
  • Ytterligare egenskaper: brist

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|