Vans Vans Old Skool Gum Block U58 Checkerboard mångfärgad
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Vans Old Skool Gum Block U58 Checkerboard mångfärgad
Vans Old Skool Gum Block U58 Checkerboard - Flerfärgade Sneakers för kvinnor
Den tidlösa Old Skool-stilen i en ny, energisk version med ett karaktäristiskt rutmönster. Perfekt för fans av urban stil som värdesätter en kombination av klassiker och en modern accent.
Beskrivning:
En solid ovandel av textilmaterial med mockatillbehör säkerställer hållbarhet och ett intressant utseende. Det mjuka fodret och innersulan i tyg ökar bärkomforten och den vulkaniserade gummisulan garanterar bra grepp och nötningsbeständighet. Snörningsdesignen låter dig justera passformen, och den ikoniska Vans-logotypen – inklusive den ikoniska "vågen" på sidan av ovandelen – kompletterar skons karaktär. Det låga snittet och flerfärgade finishen gör att sneakersna matchar perfekt med vardagsstyling.
Egenskaper:
- Modell: Vans Old Skool Gum Block U58 Checkerboard
- Avsedd användning: kvinnor, låga sneakers
- Ovandel: textilmaterial med mockaelement
- Innersula: tyg
- Sula: vulkaniserat gummi - slitstark och greppvänlig
- Stängning: snörning
- Mönster: schackbräde (geometrisk), flerfärgad finish
- Samling: Autumn -Winter 2018
Styling:
Perfekt för jeans, shorts, casual kjolar och urban styling. De ger karaktär till både enkla, monokromatiska uppsättningar och mer djärva looks med färgglada accenter.
Om du vill kan jag även förbereda en kort text till en webbutik med en längd på X tecken eller en SEO-version med metabeskrivningar.
- Dominant mönster: geometrisk
- Lås: snörda
- Yttre material: Övrig
- Färg: mångfärgad
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: Tyg
- Höjd: låg
- Enda material: sudd
- Samling: höst-vinter 2018
Tack för att du lägger till din kommentar.