Polbut Polbut Oisolerade läderstövlar 191D för män, svarta
Produkt niedostępny ;(
- Försändelsen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Polbut Oisolerade läderstövlar 191D för män, svarta
Polbut 191D är herrskor gjorda av naturligt läder i svart. Skorna kännetecknas av hög hållbarhet och komfort, vilket gör dem till ett idealiskt val för krävande män. Läderkonstruktionen gör dem hållbara, och den syntetiska sulan absorberar steg bra, vilket säkerställer gångkomfort.
Skodonen har tillverkarens märkning på två ställen på sidan, på utsidan. Skorna är hårt knutna med skosnören, vilket gör att skorna passar foten perfekt. Innermaterialet är också naturligt läder, vilket dessutom ökar bärkomforten.
De är avsedda för varje säsong. Deras stil är avslappnad, vilket betyder att de är perfekta för vardagsbruk såväl som för informella möten.
När det gäller underhåll rekommenderar tillverkaren att man använder pastor för spannmålsläder och underhållsfetter som Mink Oil. Skorna levereras i tillverkarens originalförpackning.
- Producent: Polbut
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Stövlar > Stövlar Polbut
- Producentkod: 191D
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Modell: Skinnskor för män
- Uppvärmning: Nej
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
- Fetma: G.
Tack för att du lägger till din kommentar.