Inello Nusses Svarta over-the-knee boots med elastisk ovandel - Inello

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck en ovanlig stil med musketer med en flexibel Nusses svart överdel från Inello. Dessa svarta kvinnor är den perfekta kombinationen av elegans och komfort, vilket säkert kommer att locka uppmärksamhet i alla styling. De kännetecknas av en fashionabla snittsliknande snitt, vilket gör dem till en utmärkt bas för både vardagliga och mer formella kläder.

Dessa muskéers högkvalitativa tyg är inte bara estetiska utan också praktiska. Deras flexibla övre i form av en strumpa tillåter snabb och bekväm att sätta på, vilket är en enorm fördel i vardagen. Dessutom säkerställer den tjockare sulan stabilitet och komfort vid promenad, och hälen på 4,5 cm tillför elegans och optiskt smal figuren.

Nusses Black -modellen är ett förslag som perfekt passar in i nuvarande modetrender, och den universella svarta färgen gör det enkelt att kombinera med andra garderobsartiklar. Det är värt att notera att musketerarna inte har en varmare, vilket gör dem idealiska att bära under året.

Tveka inte och lägg till dessa unika skor i din samling. Musketeers med en flexibel Nusses svart övre kommer säkert att bli ett oskiljbart element i din stil!

  • Producentkod: BM212201
  • Färg: svart
  • Yttre material: tyg
  • Klack / plattformshöjd: 4.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|