Inna marka Norcross guldlackade diabilder med spännen gyllene

17,73

Produkten i fråga är guldflipflops. De är lackade, vilket ger dem en glänsande, elegant look. Ett ytterligare dekorativt element är spännen - två metalldetaljer på den övre remmen på klaffen.

Flipflopsna är på en 3 cm hög plattform, tack vare vilken fötterna höjs och det blir bekvämare att gå. Sulan är gjord av gummi vilket garanterar hållbarhet och god vidhäftning på olika ytor. Yttermaterialet är eko-läder, vilket gör dem till ett lämpligt val för människor som bryr sig om miljön. Inlägget är tillverkat av plast, vilket ger extra komfort vid användning.

Färgen på flip-flopsna är guld, vilket gör dem väldigt snygga och kan ge glans till varje vardagsstyling. Färgen på sulan är svart, vilket skapar en intressant kontrast mot resten av skorna.

Produkten har standardnumrering, så köpare bör hänvisa till deras storlek. Flipflopsna levereras i tillverkarens originalförpackning.

Dessa är flipflops för kvinnor, perfekta för dagligt bruk, för casual styling. Produkterna har inget dominerande mönster, vilket gör dem universella och lätta att kombinera med olika klädesplagg. En av de extra funktionerna hos dessa flip-flops är det faktum att de är lackade och har metalliska element - spännen.

  • Färg: gyllene
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: Plast
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: GD-YQ-111
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: lackerad , metallisk
  • Samling: Sommar
  • Producentkod: BM169674

Tack för att du lägger till din kommentar.

|