Nike Nike Tanjun DJ6258-003 skor svart

107,01

Nike Tanjun DJ6258-003 skor i svart är det perfekta valet för alla som värdesätter stil, komfort och moderna lösningar. Dessa sportskor, designade med vardagsbruk i åtanke, kombinerar enkelhet med funktionalitet.

Ovandelen är gjord av flexibla material, vilket säkerställer perfekt passform till fotens form, och tack vare det luftiga mesh kan du njuta av komfort även under varmare dagar. Mellansulan, gjord av skum, och yttersulan garanterar lätthet och utmärkt dämpning, vilket gör varje steg till ett nöje.

Dessutom säkerställer den vadderade lågprofilkragen komfort, och skosnörena och innersulan gjorda av återvunnet material visar att Nike tänker på vår planets framtid. Detta är ett medvetet val för dig som vill kombinera mode med ekologiska värden.

Nike Tanjun är inte bara skor – det är en livsstil. Extremt universella, de passar olika stilar, så de är perfekta för både promenader och sportaktiviteter. Njut av lättheten och komforten av att bära varje dag med dessa perfekt designade skor!

  • Ytterligare egenskaper: andas
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Uppvärmning: Nej
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Höjd: låg
  • Färg: svart
  • Modell: Nike Tanjun DJ6258 skor

Tack för att du lägger till din kommentar.

|