Neex Neex Olivläder Mäns varma stövlar Kobe grön

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck stil och komfort med Neex Olive Leather Isolated Herr Kobe Ankel Boots i grönt. Dessa eleganta Chelsea-stövlar från det polska företaget Neex är en perfekt kombination av moderiktig design och funktionalitet som säkerligen kommer att möta förväntningarna hos även de mest krävande männen.

Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativt naturligt läder och är inte bara slitstarka utan också snygga. Den varma interiören täckt med filt ger komfort och skydd mot kyla, vilket gör dem till ett perfekt val för kallare dagar. En ytterligare fördel är den insydda dragkedjan, som gör det lättare att ta på och av skorna, vilket säkert kommer att uppskattas av alla som värdesätter komfort.

Stövlarna har en skafthöjd på 13 cm och en rund tå vilket ger dem en klassisk karaktär. En platt 3 cm hög klack gör dem bekväma för dagligt bruk, och den syntetiska sulan ger tillräcklig dämpning när du går. Dessutom gör deras minimalistiska design, utan mönster, att de matchar många stilar - både avslappnade och lite mer eleganta.

Dröj inte! Kolla in hela kollektionen av polska skor i vår butik och välj den perfekta storleken baserat på den tillgängliga storlekstabellen. Neex ankelboots är en investering i komfort, stil och kvalitet i flera år!

  • Axelhöjd (cm): 13
  • Yttre material: naturläder
  • Uppvärmning: Ja
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: grön
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Övrig
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Typ av häl: Platt
  • Schakthöjd: 13 cm

Tack för att du lägger till din kommentar.

|