FS1 FS1 Mukluki Varma snöstövlar Fringes Svart Sorella
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: FS1 Mukluki Varma snöstövlar Fringes Svart Sorella
Vi presenterar FS1 Mukluki Insulated Fringed Snow Boots i en elegant svart färg, som är den perfekta lösningen för kallare dagar. Dessa snygga och funktionella skor är gjorda av naturlig mocka, vilket garanterar mjukhet och komfort. Interiören är fodrad med behaglig päls, som värmer fötterna perfekt även under de kallaste dagarna.
Det utmärkande för dessa snöstövlar är dekorativa tofsar placerade på sidan, vilket ger dem en trendig, boho-karaktär. Den övre höjden på 14 cm och plattformshöjden på 2,5 cm säkerställer komfort och stabilitet under gång. Slip-on-designen gör det enkelt att ta på och av skorna.
Mukluks finns i olika storlekar, för din bekvämlighet föreslår vi att du använder storlekstabellen för att hitta den perfekta passformen. Med en bred ovandel på 15 cm och en bredd märkt G är dessa skor lämpliga för personer med lite bredare fötter.
Missa inte möjligheten att berika din garderob med denna fashionabla modell som kombinerar elegans och funktionalitet. Produkten kommer från KeeShoes-kollektionen och är förpackad i tillverkarens originalkartong. Välj FS1 Mukluk och njut av komforten och stilen de erbjuder!
- Schakthöjd: 14 cm
- Typ av häl: Plattform
- Axelhöjd (cm): 14 cm
- Axelbredd: 15 cm
- Färg: svart
- Yttre material: naturskinnsskinn
- Uppvärmning: Ja
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Lås: annan , glida på
- Ytterligare egenskaper: frans , päls , andas
- Samling: KeeShoes
- Färg på sulan: svart
- Innersula: Övrig
- Modell: Muluki, damstövlar
- Fetma: G.
- Höjd: hög
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.