Inna marka Morin Serpentine gladiatorsandaler grå

Otillgänglig produkt ;(

Här är Morin Serpentine gladiatorsandaler i en vacker grå nyans, som säkerligen kommer att locka varje modeälskares uppmärksamhet. Dessa snygga platta skor är det perfekta valet för sommardagar eftersom de kombinerar komfort och de senaste trenderna. Korsade remmar framhäver foten perfekt, och det fashionabla djurmotivet gör att du ser unik ut.

Morin Serpentine-sandaler kommer att fungera utmärkt i kombination med lätta, luftiga maxiklänningar, vilket skapar unika vardagsstilar. Tillverkade av miljövänlig mocka, de är både miljövänliga och bekväma att bära. Dessutom gör deras beige sula att de matchar många färger och mönster.

Det fashionabla snittet på gladiatorskor utan tå gör dem lätta, och snörningen gör att de enkelt kan anpassas till foten. Tack vare användningen av ekologiskt läder i innersulorna ger dessa sandaler komfort när de bärs, och originalförpackningen gör dem till en intressant presentidé.

Användningen av en platt 1,5 cm hög klack gör att sea brisa inte stör den fria rörligheten. Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika sandaler till din sommarkollektion! Kommer du att bli frestad av dessa eleganta gladiatorsandaler?

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: grå
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: beige
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: platt häl
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Djur gladiatorsandaler
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Dominant mönster: djur-
  • Lås: snörda
  • Producentkod: BM173279

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|