Inna marka Mockaskor på en stolpe 88-45 khaki mångfärgad grön
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Mockaskor på en stolpe 88-45 khaki mångfärgad grön
Upptäck elegans och komfort med stövlar i mocka 88-45 i fashionabla nyanser av khaki och grönt. Dessa snygga skor, dedikerade till kvinnor, kombinerar modern design och hållbarhet tack vare högkvalitativt mockamaterial.
Stövlarna, monterade på en 8 cm hög klack, framhäver figuren perfekt, och deras spetsiga tå lägger till smalhet till varje styling. Den bekväma slip-on-knäppningen gör det till ett nöje att sätta på dem, och det bekväma materialet i tyginlägget gör att du kan bära dem hela dagen utan att känna något obehag.
Den beige syntetsulan säkerställer stabilitet, och hela designen hålls i en minimalistisk stil utan mönster, vilket gör dessa stövlar till det perfekta komplementet till många olika outfits. Oavsett tillfälle kommer dessa stövlar i mocka att vara ett utmärkt val som gör att du kan njuta av både en fashionabel look och komfort att bära.
Investera i dessa unika ankelboots och skapa oförglömliga stilar för varje säsong!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: Polska tennisskor
- Färg: annan färg , grön
- Färg på sulan: beige
- Innersula: Tyg
- Yttre material: Övrig
- Näsan: Spets
- Uppvärmning: Nej
- Typ av häl: blockera
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 8.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Enda material: syntetisk
Tack för att du har lagt till en kommentar.