Inna marka

Mockapumpar med Cubic Zirconia Lila Diamant purpur

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort med lila mocka pumps med diamant strass. Dessa klassiska spetsiga skor har designats för den moderna kvinnan som värdesätter både stil och komfort.

Tillverkade av högkvalitativ eko-mocka, kännetecknas pumparna av en subtil glans tack vare dekorativa strass som imiterar strass. Fäst runt fotleden med en justerbar rem, passar de perfekt till benen, vilket säkerställer stabilitet och bärkomfort. Den mjuka innersulan i ekoläder gör även långa timmar i dessa skor till ett nöje.

Klacken i form av ett stabilt 9 cm högt inlägg tillför klass och elegans, och är samtidigt tillräckligt bekvämt för vardagsbruk. Den lila färgen med en beige sula passar perfekt med en mängd olika stilar - från eleganta klänningar via jeans till chica byxor.

Glöm inte att kontrollera storlekstabellen noggrant för att hitta din perfekta passform. Dessa pumps är ett måste i varje kvinnas garderob, perfekt för alla tillfällen. Njut av mode och stil med Diamond Suede Pumps With Cubic Zirconias!

  • Uppvärmning: INGA
  • Hälhöjd (cm): 9
  • Övre höjd (cm): 6,5
  • Färg: purpur
  • Sulans färg: beige
  • Sulmaterial: Plast
  • Samling: KeeShoes
  • Innersula material: eko läder
  • Yttermaterial: ekologiskt läder i mocka
  • Modell: Pumps i mocka med strass
  • Nosek: spets
  • Typ av häl: posta
  • Dominerande mönster: inget mönster
  • Lås: spänne
  • Ytterligare funktioner: strass
  • Ytterligare färg: beige
  • Klack/plattformshöjd: 9
  • Tillverkarens kod: QA207P LILA

Tack för att du lägger till din kommentar.

|