S.Barski S.Barski Mockaisolerade stövlar med kristaller D&A MR870-83 Svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: S.Barski Mockaisolerade stövlar med kristaller D&A MR870-83 Svart
Upptäck unikhet med mockaisolerade D&A MR870-83 stövlar från tillverkaren S.Barski! Dessa eleganta, svarta damskor är det perfekta valet för kallare dagar, och kombinerar moderiktig design med extraordinär komfort.
Anmärkningsvärt är de dekorativa kristallerna placerade på toppen, som ger skorna en unik karaktär och får varje styling att glänsa. Insidan av stövlarna är fodrad med en varm och behaglig skofilt, som garanterar komfort att bära hela dagen.
Stövlarna har en platt klack och en massiv plattform, vilket gör dem mycket stabila och bekväma. En ytterligare fördel är dragkedjan som sitter baktill på ovandelen, vilket gör det lättare att ta av och på skorna, och den förstyvade hälen ger tillräckligt stöd för foten.
Glöm inte att kolla in hela vårt sortiment av stövletter som kombinerar mode med funktionalitet! När du väljer en storlek rekommenderar vi att du tittar på storlekstabellen för att hitta den perfekta för dig.
Välj S.Barski ankelboots och känn dig snygg, oavsett tillfälle!
- Producent: S.Barski
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor S.Barski
- Ytterligare egenskaper: strass
- Producentkod: MR870-83
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: Varma stövlar i mocka
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 7.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.