Emaks Emaks Mocka Trappers svart

Otillgänglig produkt ;(

Emax Suede Trappers Black är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter stil, komfort och funktionalitet. Dessa iögonfallande ankelboots kombinerar avslappnad och sportig stil, vilket gör dem till ett perfekt komplement till varje vardagsstyling.

Stövlarna är gjorda av ekologiskt mockaskinn och är både estetiska och miljövänliga. Deras svarta färg gör att de matchar många olika outfits, och den runda tån ger dem en lite avslappnad karaktär. Insidan av skorna är fylld med mjukt tyg, vilket säkerställer komfort att bära, och isoleringen möjliggör bekväm användning under kallare dagar.

Trappers har en slitstark syntetisk sula med slitbana, vilket ökar greppet och stabiliteten under gång. Spets- och dragkedjan gör det enkelt att ta på och av skorna och den mjuka, inbyggda hälräknaren ger extra stöd. Klackhöjden på 3,5 cm gör denna modell perfekt för långa promenader, medan ovandelens bekväma bredd (28 cm) garanterar rörelsefrihet.

Emax Suede Trappers är ett förslag för höst/vintersäsongen, perfekt för vardagsbruk. Tillverkarens originalförpackning, som är en elegant ask, gör dem till en fantastisk presentidé. Välj dessa unika stövlar och njut av det fashionabla utseendet och komforten varje dag!

  • Samling: KeeShoes
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 28
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda , låsa
  • Schakthöjd: 14-15 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|