Inna marka Mocka stövlar med päls 1226-PA svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Mocka stövlar med päls 1226-PA svart
Upptäck elegans och komfort med mocka stövlar med päls 1226-PA i svart. Dessa unika stövlar är ett perfekt alternativ till långa stövlar, perfekta för kalla dagar. De är gjorda av högkvalitativ mocka och erbjuder inte bara ett elegant utseende, utan också värme tack vare den isolerade interiören fodrad med behaglig päls.
Deras övre höjd på cirka 16,5 cm och en liten, platt klack på cirka 5 cm garanterar komforten att bära under lång tid. Stövlarna är slip-on vilket gör dem lättare att ta av och på, och det dekorativa spännet på baksidan av ovandelen ger karaktär och sensualitet.
Ankelboots i svart mocka passar perfekt till en mängd olika stilar, från avslappnad till mer elegant. De kommer att få alla dina stylingar att se unika ut och du kommer att känna dig moderiktig och bekväm.
Tillverkade av ekologiskt mockaskinn, med en syntetisk sula, är de inte bara eleganta, utan också praktiska för dina vardagsbehov. Investera i en klassiker som inte kompromissar med komfort eller stil. Välj mockaboots med päls 1226-PA svart och njut av deras unika charm i alla situationer!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: Övrig
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Fetma: G.
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.