FB2 FB2 Mocka Spänne Klackar Ljusrosa Kharen

Produkten är inte tillgänglig ;(

Det här är eleganta och snygga FB2 höga klackar i ljusrosa, perfekta för sommarstyling! De är gjorda av ekologisk mocka och kombinerar komfort och moderiktig design. Modellen kännetecknas av en täckt front med spetsig tå och öppna klackar, vilket tillför lätthet och femininitet.

De höga klackarna är designade för maximalt stöd för foten. En justerbar rem med ett spänne lindar runt fotleden, vilket säkerställer stabilitet, och en hög stilett (10 cm) förlänger benen optiskt, vilket ger figuren en smalare look. Modellen passar perfekt in i eleganta stilar - den passar bra till både klänningar och eleganta byxor.

Tack vare deras klassiska snitt och brist på mönster kommer dessa höga klackar att vara ett perfekt komplement till vilken garderob som helst. Finns i olika storlekar, du kan enkelt anpassa dem efter dina behov. Kom ihåg att följa storlekstabellen när du väljer den perfekta modellen för dig själv!

FB2 Suede Buckle High Heels är ett måste för varje kvinna som värdesätter elegans och komfort. Dröj inte - lägg till dem i din samling idag!

  • Uppvärmning: Brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: rosa
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Typ av häl: stift
  • Klack / plattformshöjd: 10
  • Lås: spänne
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: spets
  • Dominant mönster: utan mönster
  • hälhöjd (cm): 10 cm

Tack för att du lägger till din kommentar.

|