PS1 PS1 Mocka Pumps På En Bar I Fuchsia Shelley's Spitz rosa
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: PS1 Mocka Pumps På En Bar I Fuchsia Shelley's Spitz rosa
Vi presenterar fenomenala högklackade pumps i en intensiv nyans av fuchsia från tillverkaren PS1. Dessa eleganta skor gjorda av ekologisk mocka av hög kvalitet är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter stil och komfort.
Pumparna kännetecknas av ett klassiskt snitt och en spetsig tå, vilket ger dem en tidlös charm. En stabil, låg stolpe med en höjd på 5,5 cm gör dem bekväma att bära, och den mjuka innersulan av ekologiskt läder garanterar komfort även vid långvarig användning. En justerbar rem som fästs runt vristen med ett spänne ger inte bara elegans, utan säkerställer också korrekt passform till foten.
Dessa rosa pumps är perfekta för olika stilar - både varje dag och för speciella tillfällen. Tack vare deras universalitet och fashionabla färg kommer de att vara det perfekta komplementet till vilken garderob som helst.
Kom ihåg att välja rätt storlek baserat på de angivna måtten. Kompletta med originaltillverkarens låda, dessa stilettpumps i mocka kommer säkerligen att bli en favorit i din skokollektion. Vänta inte längre - unna dig lite lyx!
- Uppvärmning: Brist
- Schakthöjd: 6 cm
- Samling: KeeShoes
- Färg: rosa
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: Mocka pumpar på en pelare
- Typ av häl: posta
- Klack / plattformshöjd: 5.5
- Lås: spänne
- Ytterligare egenskaper: brist
- Näsan: spets
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.