Filippo Filippo Mocka Platform stövlar svart

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med svarta platåkängor från märket Filippo. Dessa damskor i mocka är ett perfekt val för vinterdagar, och kombinerar modern stil med funktionalitet. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, erbjuder de inte bara ett estetiskt utseende, utan också hållbarhet och omsorg om miljön.

Den höga ovandelen, som når över knät (54-55 cm), kramar vackert om benet, och den delikata 3 cm kilen gör vaden ser smalare ut. Tack vare den mjuka pälsisoleringen kommer dessa stövlar att hålla dig varm även under de kallaste dagarna. En bekväm knäppning som kombinerar dragkedja och snörning gör den enkel att ta på och anpassa efter foten.

Filippo stövlar utmärks av sitt klassiska snitt, runda tå och tidlösa svarta färg, vilket gör dem till det perfekta komplementet till många stilar. Oavsett om du ska ta en promenad, shoppa eller träffa vänner kommer dessa skor inte bara att vara funktionella utan också snygga.

Setet innehåller tillverkarens originalförpackning, vilket gör det till en bra presentidé. Välj svarta Filippo plattformsstövlar och njut av komfort och elegans hela vintern!

  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Typ av häl: Platt häl
  • Uppvärmning: Ja
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Lås: snörda , låsa
  • Enda material: syntetisk
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Runda
  • Innersula: Övrig

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|