PL5 PL5 Mocka Loafers Med Jets La.Fi Black Maliyah svart

Otillgänglig produkt ;(

Mockasin i mocka med strass La.Fi Black Maliyah är ett elegant förslag från märket Laura Fiore, som imponerar med både stil och komfort att bära. Dessa mockasiner är gjorda av ekologisk mocka av hög kvalitet och kännetecknas av omsorg i varje detalj, vilket gör dem till det perfekta komplementet till många stilar.

Den mjuka innersulan i naturligt läder säkerställer komfort hela dagen, vilket gör mockasiner till ett utmärkt val för varje dag och för speciella tillfällen. Dekorativa strass ger dem en unik karaktär, och den låga, stabila hälen (1 cm hög) säkerställer den rätta balansen mellan elegans och komfort.

Tack vare den platta hälen och mandeltån passar denna modell perfekt till både klassiska och avslappnade stilar. Vi föreslår att du väljer storlek efter vad du brukar ha på dig, med hjälp av den medföljande storlekstabellen.

Mockasinerna finns i en klassisk svart färg, vilket gör dem till ett universellt tillskott i varje garderob. Spännet är slip-on, vilket gör dem lätta att ta av och på. Produkten säljs i tillverkarens originalförpackning, vilket är en ytterligare fördel.

Välj elegans och komfort med La.Fi loafers - det perfekta valet för varje kvinna som värdesätter stil och komfort!

  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Platt
  • Schakthöjd: 5,5 cm
  • Färg: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Klack / plattformshöjd: 1
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: mandel
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • hälhöjd (cm): 1 cm
  • Axelhöjd (cm): 5,5 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|