Jumex Jumex Mocka klackar blå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och stil med blå Jumex höga klackar, som är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder som imiterar mocka. Dessa marinblå pumps är ett perfekt alternativ både för vardagsbruk och för kvällsutflykter, perfekt matchande dämpade stilar.

En hög, smal stilett med en höjd på 9,5 cm framhäver kvinnors ben och ger dem lätthet och elegans. Hälen i kombination med en avsmalnande, rund tå ger dessa skor en klassisk stil som kommer att glädja alla modeälskare.

Den släta, syntetiska sulan och den förstyvade, inbyggda hälen ger komfort och en perfekt passform, vilket gör dessa höga klackar till ett idealiskt val för olika tillfällen - från fester till fester. Den kontrasterande sulan framhäver hela outfiten perfekt och ger den ett modernt utseende.

Jumex Suede High Heels är en kombination av elegans, klass och fashionabla detaljer som kommer att fungera bra i vilken garderob som helst. Tillgängliga i tillverkarens originalkartong kommer de att vara ett perfekt komplement till alla stylingar för vår, sommar, höst och vinter. Välj dessa unika skor och känn dig säker och snygg i alla situationer!

  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Stift
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Näsan: Runda
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Färg: blå
  • Lås: glida på , annan
  • Samling: KeeShoes

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|