PG1 PG1 Mocka Höga Stövlar På En Klack Svart Volter
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PG1 Mocka Höga Stövlar På En Klack Svart Volter
Upptäck elegans och komfort med högklackade stövlar i mocka från PG1. Dessa extremt snygga svarta stövlar är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter ett moderikt utseende och komfort att bära. Ställda på en solid blockklack och utrustade med en delikat plattform, dessa stövlar kombinerar modern design och praktiska egenskaper.
Tack vare de känsliga rynkorna på ovandelen och den dekorativa dragkedjan bak sticker denna modell ut med sin unika stil som passar perfekt till olika stilar. De matchar perfekt både vaxade byxor och långa klänningar, vilket ger stil och elegans till dem.
Insidan av skorna är isolerad med en skofilt, vilket gör dem perfekta för kallare dagar. Denna klassiska modell bör vara i varje kvinnas garderob, som ett universellt element som enkelt kommer att komplettera olika outfits.
Vi rekommenderar att du hänvisar till storlekstabellen när du väljer lämplig storlek. Högklackade mockastövlar PG1 är ett perfekt val för varje fashionabel kvinna som vill kombinera stil och komfort.
- Färg: svart
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: posta
- Axelbredd: 14.5
- Schakthöjd: 17.5
- Klack / plattformshöjd: 9.5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Modell: Höga stövlar i mocka på en stång
- Näsan: runda
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.